Wersja do druku

Udostępnij

15 kwietnia Instytut Muzyki i Tańca zakończył nabór zgłoszeń do akcji tańczMY. Do akcji zostały zgłoszone 54 wydarzenia. Ze względu na ograniczenia związane z pandemią koronawirusa wywołującego chorobę COVID-19, wiele wydarzeń odbędzie się on-line, a niektóre – w późniejszym terminie.

 

Zaczynamy 23 kwietnia. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem na stronie akcji, gdzie jest on na bieżąco aktualizowany. 

 

Więcej o akcji:

 

Międzynarodowy Dzień Tańca obchodzony jest na całym świecie 29 kwietnia od 1982 roku. Ogólnopolska akcja tańczMY, którą z tej okazji organizuje Instytut Muzyki i Tańca, odbywa się po raz drugi – do ubiegłorocznej, pierwszej edycji przyłączyło się 45 organizatorów z ponad 80 wydarzeniami, w których wzięło udział około 7 tysięcy uczestników i blisko 15 tysięcy widzów.

 

Celem akcji jest:

 

  • promowanie tańca we wszystkich stylach i formach
  • pokazanie wartość i piękna tańca
  • łączenie się wokół wspólnej idei z tancerzami i wielbicielami tańca
  • dzielenie się radością tańca z innymi

 

 

Kontakt z sprawach związanych z akcją: Aleksandra Kleinrok (tanczMY@imit.org.pl)

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close