Wersja do druku

Udostępnij

Zgodnie z Regulaminem Programu wsparcia przekwalifikowania zawodowego tancerzy – stypendia 21 stycznia 2019 w siedzibie Instytutu Muzyki i Tańca odbyło się posiedzenie komisji stypendialnej dotyczące wniosków złożonych do Programu w pierwszym naborze w 2019 roku.

 

Skład komisji stypendialnej:

Anna Majer – ekspert niezależny

Grzegorz Chełmecki – ekspert niezależny

Joanna Sibilska – ekspert niezależny

W posiedzeniu uczestniczyła także przedstawicielka IMiT Anna Čemeljić.

 

 

Do programu zgłosił aplikację jeden Wnioskodawca. W pierwszym etapie dokonano oceny złożonego wniosku pod względem formalnym. Ocena formalna przeprowadzona została przez pracownika IMiTu – Panią Annę Čemeljić. We wniosku nie stwierdzono braków, uchybień ani błędów dyskwalifikujących ze względu na niezgodność regulaminową. Wniosek przedłożono do drugiego etapu konkursowego – oceny merytorycznej. 

 

Wniosek spełnił wszystkie wymagania regulaminowe, komisja zwróciła uwagę na wysoki poziom jego przygotowania. Kandydat dobrze zaplanował ścieżkę przekwalifikowania, dopasowując ją do już zdobytych kwalifikacji i osobistych zainteresowań.

 

Przyznane zostało stypendium na przekwalifikowanie w dziedzinie dyspozytora lotów. Projekt otrzymał pełne wnioskowane dofinansowanie.

 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close