Wersja do druku

Udostępnij

Wystawa LET’S DANCE (kuratorzy: przez Agnieszkę Sosnowską, Tomasz Plata oraz Joanna Leśnierowska) odbędzie się w Galerii Art Stations w Poznaniu w okresie 20 czerwca-18 października 2015 roku (wernisaż: 19 czerwca 2015 o godz. 18.00). Wystawie towarzyszą rezydencje choreograficzne, wyłonione w ramach konkursu organizowanego przez Instytut Muzyki i Tańca we współpracy z Art Stations Foundation. Spośród 14 złożonych aplikacji komisja konkursowa do realizacji wybrała trzy projekty, autorstwa Przemka Kamińskiego, Agaty Siniarskiej i Marty Ziółek.

 

Skład komisji:

Julia Hoczyk – Instytut Muzyki Tańca

Joanna Leśnierowska – Art Stations Foundation/kuratorka wystawy

Tomasz Plata- kurator wystawy

Agnieszka Sosnowska – CSW – Zamek Ujazdowki/kuratorka wystawy

 

Rezydencje choreograficzne będą realizowane w okresie między 1 września a 5 października 2015. Efekty poszukiwań rezydentów zaprezentowane zostaną publiczności w ramach weekendowego seminarium poświęconego popularyzacji, refleksji i  dyskusji nad osiągnięciami choreograficznej rewolucji zapoczątkowanej przez artystów skupionych wokół Judson Church Theater, a także związkom tańca z popkulturą.

 

 

Lista złożonych aplikacji:

 

 1. Alexander Baczynski-Jenkins          
 2. Tomasz Bazan           
 3. Aleksanra Brandys    
 4. Przemek Kamiński    
 5. Kaya Kołodziejczyk
 6. Irena Lipińska        
 7. Ania Nowak  
 8. Anna Ochman           
 9. Magda Przybysz       
 10. Agata Siniarska         
 11. Anita Wach  
 12. Anna Wańtuch
 13. Katarzyna Wolińska  
 14. Marta Ziółek  

 

Więcej informacji o wystawie: tu.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close