Wersja do druku

Udostępnij

Na konkurs ofert na współprganizację Polskiej Platformy Tańca 2019, ogłoszony  przez Instytut Muzyki i Tańca w dniu 3 lipca 2017, wpłynęły dwie oferty: z Gdańska (Stowarzyszenie Teatr Dada von Bzdülöw) i z Wrocławia (Biuro Festiwalowe Impart 2016). 4 września 2017 w siedzibie IMiT komisja konkursowa wyłoniła zwycięską propozycję.

 

Skład komisji:

Z-ca Dyrektora Instytutu Muzyki i Tańca

Joanna Szymajda

 

Rada d.s. tańca IMIT:

Przewodnicząca Maria Stokłosa

Dr Barbara Sier-Janik

Hanna Strzemiecka

Prof. dr hab. Dariusz Kosiński

Jacek Przybyłowicz

 

 

Decyzja komisji

Biorąc pod uwagę poziom deklarowanego zaangażowania finansowego i organizacyjnego, zaangażowania lokalnego środowiska artystycznego w projekt, jego dorobek oraz możliwości organizacyjne, a także deklaracje zaangażowania partnerów wydarzenia, komisja uznała obie propozycje za spełniające podstawowe warunki konkursu. Komisja w drodze konsensusu zdecydowała o wybraniu oferty Stowarzyszenia Teatru Dada von Bzdülöw na współorganizację PPT 2019 w Gdańsku. Jednocześnie komisja rekomenduje zaproponowanie współorganizacji pokazów poplatformowych we Wrocławiu .

 

Do pobrania:
Protokół z obrad komisji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close