Wersja do druku

Udostępnij

Fundacja Ciało/Umysł zaprasza na drugi sezon Warszawskiej Sceny Tańca, na którą złożą się premiery, spektakle, spotkania z artystami, film fabularny oraz Warszawska NOC Tańca.

Rada Artystyczna w składzie: Sandra Wilk, Edyta Kozak, Janusz Marek ze zgłoszonych 42 prac wyłoniła 6 projektów. Większość z nich to spektakle premierowe lub nie prezentowane do tej pory w stolicy. Dodatkowo zostaną pokazane 2 produkcje Fundacji C/U.

Sezon 2012 otworzyła 14 lutego zeszłoroczna festiwalowa produkcja francuskiego choreografa – Jerome’a Bela „The show must go on”, a zakończy autobiograficzny spektakl Edyty Kozak „Dancing For You Longer Than One Minute”, któremu będzie towarzyszył pokaz przedpremierowy filmu fabularnego Rolanda Rowińskiego „Dancing For You”, który powstał z inspiracji spektaklem. W grudniu jak co roku Warszawską Scenę Tańca podsumuje Warszawska NOC Tańca, podczas której zostaną pokazane najciekawsze wydarzenia taneczne roku 2012.

PROGRAM 2012


08.03/ Cecko/Tuka/Wach/Smagała W/RESTLESS, premiera, Komuna Warszawa, godz.19.30

29.03/ Anna Piotrowska fall(ing) ceil(ing), CSW Zamek Ujazdowski, Sala Laboratorium, godz.19.00

12.04/ Agata Maszkiewicz Polska, premiera warszawska, CSW Zamek Ujazdowski, Sala Laboratorium, godz.18.00

12.04/ Beata Wojciechowska Dziady. Gusła i Mrok, premiera , Centralny Basen Artystyczny, godz.19.00

26.04/ Primavera Short Story, premiera warszawska, Teatr Studio, Mała Scena, godz.19.00

12.05/ Iza Szostak The glass jar next to the glass jar, premiera // Ramona Nagabczyńska New (Dis)Order, premiera, Teatr Studio, Mała Scena, godz.19.00

24.05/ E. Kozak& R.Rowiński Dancing For You Longer Than One Minute, CSW Zamek Ujazdowski, Sala Laboratorium, godz.19.00

24.05/ Roland Rowiński Dancing For You, pokaz przedpremierowy filmu, CSW, Kino LAB, godz. 20.00

Warszawska Scena Tańca to kompleksowy projekt zmierzający do stworzenia systemu prezentacji spektakli tańca w stolicy przez cały rok. Jest to też próba inicjowania dyskusji o roli tańca w kształtowaniu życia kulturalnego miasta oraz miejsce spotkania z publicznością zarówno artystów warszawskich działających od lat, jak i młodych choreografów, także tych, którzy wrócili po studiach zagranicą. Projekt rozpoczął się w październiku 2011 r.

Kontakt:

koordynator projektu: Małgorzata Pianowska | m.pianowska@cialoumysl.pl

media oraz promocja: Natalia Starowieyska | n.starowieyska@cialoumysl.pl

rezerwacja biletów| rezerwacja@cialoumysl.pl

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

bilety w cenie20 – 40 złdo nabycia w kasach teatrów

rezerwacje biletów:rezerwacja@cialoumysl.pl


UWAGA! Dla profesjonalistów(tancerzy, choreografów, menadżerów, organizacji tańca …) bilety specjalne w cenie 10zł (ilość biletów ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń)

formularz rezerwacji biletów dla Profesjonalistów.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close