W ramach otwartego naboru zostały przesłane łącznie 254 zgłoszenia. 14 z nich odrzucono z przyczyn formalnych. Do poszczególnych paneli przesłano od 10 do 70 zgłoszeń.

Wersja do druku

Udostępnij

Prezentujemy listę osób-ekspertów, których nazwiska pojawiły się w największej liczbie poprawnie wypełnionych zgłoszeń oraz które mogły i zgodziły się wziąć udział w III Kongresie Tańca.

Panel: Edukacja zawodowa – dr Magdalena Malska
Panel: Wykonywanie zawodu – prof. Ewa Wycichowska
Panel: Finansowanie – Karolina Dziełak-Żakowska
Panel: Infrastruktura – Robert Bondara
Panel: Dostępność – Katarzyna Żeglicka
Panel: Relacje – Alicja Czyczel
Panel: Upowszechnianie tańca – Adam Kamiński
Panel: Budowanie Publiczności i promocja – Natalia Gorzelańczyk

Otwarty nabór na panelistów/panelistki III Kongresu Tańca prowadzony był w dniach 7–20 listopada 2022 roku. W każdym panelu zasiądą cztery osoby wyłonione przez poszczególne instytucje/ organizacje/ grupy zawodowe, w tym jedna wyłoniona w ramach otwartego naboru oraz jedna reprezentująca Narodowy Instytut Muzyki i Tańca. Kongres odbędzie się w Katowicach w dniach 19–21 marca 2023 roku.

Wszystkim wyłonionym w naborze osobom gratulujemy. Dziękujemy też wszystkim osobom, które oddały swój głos.

Organizatorem III Kongresu Tańca jest Narodowy Instytut Muzyki i Tańca, wydarzenie finansowane z budżetu Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Współorganizatorem jest Muzeum Śląskie w Katowicach.

Więcej informacji: https://kongrestanca.pl/

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close