Wersja do druku

Udostępnij

Już za miesiąc, 17 sierpnia, rozpocznie się Dancing Poznań 2013, organizowany przez Polski Teatr Tańca i obejmujący XX Międzynarodowe Warsztaty Tańca Współczesnego oraz X Międzynarodowy Festiwal Teatrów Tańca. W tym roku uczestnicy Dancing Poznań będą mogli wziąć udział w zajęciach z 41 technik prowadzonych przez 31 pedagogów z całego świata. Można się jeszcze zapisywać na takie techniki jak: afro colombia, fusion jazz, hip hop new style czy taniec współczesny. Zapisy odbywają się wyłącznie drogą internetową, pod adresem: http://www.ptt-poznan.pl/stronyi/655.php.

Podczas jubileuszowych XX Międzynarodowych Warsztatów Tańca Współczesnego nie zabraknie również Flash Moba przygotowanego przez solistę PTT – Daniela Stryjeckiego oraz tradycyjnych już, tanecznych imprez w klubie Blue Note.

Dancing Poznań zainauguruje najnowsza premiera Polskiego Teatru Tańca pt. Czterdzieści w choreografii wybitnego norweskiego artysty, Jo Strømgrena. Przedstawienie zostanie zaprezentowane 17 sierpnia w MP2 Międzynarodowych Targów Poznańskich o godz. 21.00. Uczestnicy Dancing Poznań 2013 będą mogli nabyć wejściówki na spektakl za symboliczne 1 zł. Wejściówki będzie można nabywać w trakcie rejestracji, czyli od 16 sierpnia.

Oprócz zespołu PTT na X Międzynarodowym Festiwalu Teatrów Tańca na scenie Teatru Ósmego Dnia oraz na Międzynarodowych Targach Poznańskich wystąpią takie zespoły i artyści jak: 420PEOPLE (Czechy), Jo Strømgren Kompani (Norwegia), Nadar Rosano (Izrael), Kielecki Teatr Tańca, Bałtycki Teatr Tańca czy Ferenc Fehér (Węgry).

Więcej szczegółów o wydarzeniu Dancing Poznań 2013 można znaleźć pod adresem: http://www.ptt-poznan.pl/stronyi/201.php


Harmonogram festiwalu

Harmonogram warsztatów

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close