Wersja do druku

Udostępnij

Z przyjemnością informujemy, że w zakładce „Materiały” na stronie internetowej Instytutu Muzyki i Tańca (http://imit.org.pl) można znaleźć materiały dokumentujące przedsięwzięcia Instytutu (sekcje: Przeczytaj; Obejrzyj; Posłuchaj), w tym – departamentu tańca. W sekcji „Przeczytaj” w formie plików pdf opublikowane zostały m.in. I Kongres Tańca, Warszawa 27-29 04.2011. Raport , a także wystąpienia i zapisy paneli z konferencji Edukacja taneczna w Polsce – realia i wyzwania, która odbyła się w czerwcu 2012.

Natomiast w dziale „Obejrzyj” znajdują się linki do audiowizualnych zapisów paneli z Międzynarodowej konferencji Tożsamość-autonomia-dyskurs krytyczny. Taniec w Europie Środkowo-Wschodniej po 1989 roku w Lublinie, zorganizowanej przez Instytut Muzyki i Tańca, East European Performing Arts Platform, Centrum Kultury w Lublinie i Lubelski Teatr Tańca oraz Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie w dniach 8-9 listopada 2012. (zapisy pochodzą z kanału IMIT /YouTube).

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close