Wersja do druku

Udostępnij

Fundacja Ciało/Umysł zaprasza 21 listopada  pasjonatów tańca i sztuk performatywnych do Komuny//Warszawa (ul. Lubelska 30/32) na projekt  ART & Family oraz 2 grudnia do Narodowego Instytutu Audiowizualnego (ul/ Wałbrzyska 3/5) na prezentację Family Affair.

 

ART & Family to ostatnia, piąta odsłona Warszawskiej Sceny Tańca, która powstała w 2011 roku, tworząc pierwszy udany projekt prezentacji tańca w stolicy przez cały rok. Po tym intensywnym okresie budowania nie tylko programu, ale i nowej „marki” na kulturalnej mapie Warszawy organizatorzy zapraszająna ostatnie spotkanie, na którym wspólnie z uczestnikami spróbują zmierzyć się z tematem modelu współczesnej, artystycznej rodziny. Na program złożą się: performanse, prezentacje artystyczne, panele dyskusyjne, filmy, spotkania z artystami, muzyka i tańce…

 

Wstęp: 5 zł lub coś na stół, zapisy – rezerwacja@cialoumysl.pl

w godz. 18.00-22.00

 

 

Family Affair to rodzaj teatru dokumentalnego, jednocześnie angażującego i zaangażowanego. Projekt w swym założeniu tworzy portret kondycji współczesnej  rodziny w środowisku artystycznym. Dzięki łączeniu poetyckiego podejścia wraz z  badaniami terenowymi włoski kolektyw Zimmerfrei wraz z uczestnikami, rozwinie multimedialną narrację wyłaniającą się  z różnych doświadczeń rodzin mieszkających w Warszawie. Codzienne doświadczenie, know-how oraz projekty poszczególnych członków rodzin zostaną przekształcone w multimedialny performens  składający się z historii, nagrań dźwiękowych, portretów wideo,  zrealizowanych podczas rezydencji twórczej.

 

 

Wstęp wolny, zapisy: rezerwacja@cialoumysl.pl

godz. 19.00

 

 

 

Więcej informacji na stronie: www.cialoumysl.pl

 

Organizator: Fundacja Ciało/Umysł

Projekt współfinansuje m.st. Warszawa, dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Projekt w ramach projektu Open Latitudes przy wsparciu Programu Kultura Unii Europejskiej

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close