Wersja do druku

Udostępnij

Otwarte Forum Środowisk Sztuki Tańca powstało po Kongresie Kultury Polskiej, podejmując działania na rzecz utworzenia przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego – Instytutu Tańca. Prace Forum uwieńczył sukces: 1 października 2010 rozpoczął działalność Instytut Muzyki i Tańca. Forum istnieje jednak nadal. Stawia sobie za cel reprezentowanie interesów artystów, menadżerów, krytyków, badaczy i innych osób zaangażowanych w funkcjonowanie tańca artystycznego w Polsce. Kluczową cechą Forum jest otwartość na wszystkich, którzy chcieliby się włączyć w jego działanie.

Spotkania Forum odbywają się regularnie w różnych miastach Polski. Ostatnie miało miejsce 30 maja 2011 roku w Krakowie w Nowohuckim Centrum Kultury. Najbliższe odbędzie się w dniu 19 września również w Krakowie, w Centrum Kultury „Dworek Białoprądnicki” w godzinach 13.00-18.00. Dokładny program spotkania zostanie podany w późniejszym terminie.

Zaproszeni są wszyscy zainteresowani wspieraniem tańca w Polsce. Zgłoszenia uczestnictwa w Forum prosimy przesyłać do 12 września na adres: kontakt@teatrtancadf.pl

Plik do pobrania

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close