Wersja do druku

Udostępnij

Czekam na Ciebie /Rozmawiam z Tobą/ Tańczę dla Ciebie/ Jestem z Tobą


W dniach 30 czerwca 2 lipca (zakładany czas to 11.00-17.00) w ramach Międzynarodowych Spotkań Artystycznych EXPERYMENT w Zbąszyniu odbywać się będzie eksperymentalny projekt Tomasza Bazana Days for Dancing Performance, polegający na pozbawionym słów spotkaniu artysty i widza.

Od artysty:


Najdłuższe spotkanie może trwać 24 godziny, najkrótsze 1min. – w tym czasie tańczę dla odwiedzającej mnie osoby, realizując jej pomysł, marzenie, fantazję – mój taniec może odbyć się w dowolnym, określonym przez „zamawiającego” miejscu – od galerii gdzie przebywam po prywatne mieszkanie – zachowana musi być tylko jedna zasada: wszystko odbywa się bez słów, w absolutnym milczeniu a wszelkie warunki warunki spotkania, i spędzania wspólnego czasu omawiane są tylko i wyłącznie podczas jednej rozmowy poprzedzającej zdarzenie – scenariusz tego wydarzenia lokuje się w realnym, żywym procesie obecności.

Więcej:


www.teatrmaat.pl

http://www.experyment-festival.com/

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close