Wersja do druku

Udostępnij

W piątek 23 września o godz. 19.00 odbędzie się w Warszawie (Stara ProchOFFnia, ul. Boleść 2) premiera najnowszego spektaklu Teatru Tańca Zawirowania. Zbliżenia powstały we współpracy Teatru ze słowackim artystą Tomášem Nepšinským. Przedpremierpwy pokaz przedstawienia z jego udziałem odbył się podczas Festiwalu Teatrów Tańca Zawirowania. W premierowej wersji zobaczymy Szymona Osińskiego – wraz z Elwirą Piorun i Karoliną Kroczak.


O spektaklu:

Punktem wyjścia do spektaklu jest pytanie, czy wiążąc się z drugą osobą jesteśmy z nią naprawdę, czy tylko z wyobrażeniem, które mamy na temat partnera. W poetyckich obrazach ukazane zostały relacje, które wypaczają się pod wpływem czasu. Mężczyzna zostaje skonfrontowany z obrazem męskości, jaki kreują kobiety.

Tańczą: Karolina Kroczak, Elwira Piorun, Szymon Osiński
Choreografia: zbiorowa
Czas trwania: 45 min
Pokaz przedpremierowy z Tomášem Nepšinským.02.07.11 podczas Festiwalu Teatrów Tańca Zawirowania

Projekt powstały w wyniku współpracy pomiędzy tancerzami Teatru Tańca Zawirowania i Tomášem Nepšinským.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close