Wersja do druku

Udostępnij

Teatr Limen oraz Format Zero i Pracownia Wschodnia zapraszają na BUBA – Butō Barter, czyli Międzynarodowe Warsztaty Jinen Butō, które poprowadzą Atsushi Takenouchi i Hiroko Komiya.

Warsztat przeznaczony jest dla wszystkich, którzy chcą skoncentrować się na szukaniu źródeł inspiracji w ciele i umyśle. W przekonaniu organizatorów będzie to cenne doświadczenie zarówno dla tancerzy, jak i aktorów, performerów i osób nie zajmujących się zawodowo teatrem, ponieważ w procesie każdy będzie pracował z własnym wnętrzem i dzień po dniu rozwijał samoświadomość poprzez pracę ciała, głosu i wyobraźni.

Wcześniejsze doświadczenie w butō nie jest wymagane, ale organizatorzy zastrzegają sobie prawo doboru grupy pod względem przygotowania. Intensywne zajęcia odbywać się będą na warszawskiej Pradze w dniach 6-11 grudnia w godz. 14.00-20.00.

Warsztat kończy się pokaz uczestników z udziałem zaproszonych muzyków (Hiroko Komiya i goście) oraz improwizacja w wykonaniu Atsushi Takenouchi. Udział w pokazie nie jest obowiązkowy. Tych, którzy chcą podsumować swoje doświadczenia oraz wzbogacić się o nowe, prosimy o wyposażenie się w białą farbę do ciała oraz przygotowanie własnego kostiumu.

Rekrutacja

Aby zgłosić swoje uczestnictwo w warsztatach prosimy o wypełnienie kwestionariusza aplikacyjnego i przesłanie go w mailu na adres poniżej do 20 listopada. Osoby zakwalifikowane będą proszone o przelanie całości opłaty warsztatowej na konto organizatorów do 30 listopada. Udział w warsztatach wyłącznie za okazaniem poświadczenia przelewu. W tytule przelewu proszę wpisać swoje imię i nazwisko.

Opłata warsztatowa: 650zł

MIiejsce: Pracownia Wschodnia – kamienica artystyczna, studia i pracownie wielu młodych malarzy, grafików i muzyków, Warszawa – Praga, ul. Lubelska 30/32. www.pracowniawschodnia.pl

Szczegółowe informacje:
www.butoh.8log.pl

Kontakt: Sylwia Hanff/Teatr Limen limenbutoh@wp.pl
Kom 607640208

Organizatorzy: Teatr Limen we współpracy z Formatem Zero i Pracownią Wschodnią/

Noclegi blisko miejsca warsztatu http://www.hostelkrokodyl.pl

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close