Wersja do druku

Udostępnij

Podczas przyszłorocznych targów Internationale Tanzmesse NRW, które odbędą się w dniach 29 sierpnia – 1 września 2012 w Duesseldorfie, Instytut Muzyki i Tańca wykupił stanowisko promocyjne. Internationale Tanzmesse NRW to jedna z największych tego typu imprez w Europie, goszcząca co roku przedstawicieli środowiska tanecznego z całego kontynentu (i nie tylko). Celem targów jest stworzenie platformy, umożliwiającej nawiązanie kontaktów na płaszczyźnie zawodowej oraz promocji własnej działalności artystycznej. Jako „registration number” proszę podać numer 36081 (nazwa stanowiska: Institute of Music and Dance / Poland), jeśli chcą Państwo być reprezentowani na targach w ramach stanowiska promocyjnego Instytutu. W innym wypadku muszą Państwo sami wykupić stanowisko promocyjne.

Więcej informacji o targach pod adresem: http:///www.tanzmesse-nrw.com/pages/messe2012-en.htm

Zachęcamy do zgłaszania spektakli do prezentacji w ramach Tanzmesse. Przedstawienia pokazywane w ramach targów wybierane są spośród zgłoszeń przez dyrekcję Tanzmesse.

Warunki zgłoszenia dostępne są pod adresem: http://www.tanmesse-nrw.com/pages/conditions-en.htm

Formularz zgłoszeniowy znajdą Państwo pod adresem: http://www.tanzmesse-nrw.com/forms2012/perf2012.php

Uwaga! Termin nadsyłania zgłoszeń (formularz + materiały dotyczące spektaklu i DVD z nagraniem spektaklu) mija 30 wrześniado tego dnia materiały muszą dotrzeć do organizatorów targów!


Bardzo prosimy o informację o wysyłanych przez Państwa zgłoszeniach na adres mailowy: marta.michalak@imit.org.pl

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close