Wersja do druku

Udostępnij

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ramowym programem Polskiej Platformy Tańca 2014, która odbędzie się w dniach 7-9 listopada 2014 w Lublinie. Organizatorami wydarzenia są Instytutem Muzyki i Tańca oraz Centrum Kultury w Lublinie. Platforma jest przeglądem konkursowym najciekawszych spektakli tańca zrealizowanych w ciągu ostatnich dwóch lat przez polskich artystów. Wyboru 13 spektakli prezentowanych podczas Platformy dokonała dziewięcioosobowa Komisja Artystyczna. Podróżując po całym kraju przez półtora roku jurorzy obejrzeli prezentacje niemal stu zgłoszonych do konkursu spektakli. Pokazom spektaklowym w ramach PPT 2014 towarzyszyć będą prezentacje sceny tańca w wybranych krajach Europy Środkowo-Wschodniej, spotkania z twórcami rekomendowanymi przez Komisję Artystyczną w ramach Wizytówek artysty oraz targów Open Platform służących nawiązywaniu krajowej i międzynarodowej współpracy. Wszystkie wydarzenia odbywać się będą w Centrum Kultury w Lublinie oraz w Akademickim Centrum Kultury Chatka Żaka.

 

Zapraszamy do rejestracji swojego udziału w Polskiej Platformie Tańca. Rejestracja jest bezpłatna i obejmuje wstęp na wszystkie wydarzenia (Uwaga! Liczba miejsc na wybrane spektakle jest ograniczona).

 

TRAILER

 

Więcej informacji: http://www.polskaplatformatanca.pl

 

Program: http://www.polskaplatformatanca.pl/pl/2014/program

 

 

 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close