Wersja do druku

Udostępnij

Z przyjemnością publikujemy program XI Konferencji Polskiego Forum Choreologicznego, która odbędzie się w dniach 13-15 września br. w Kaliszu. Na konferencję zapraszają Polskie Forum Choreologiczne i Wydział Pedagogiczno-Artystyczny Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza. Wciąż (do 15 lipca) można zgłaszać się do udziału w konferencji jako słuchacz, do czego serdecznie zachęcamy.

 

Do pobrania:

Program konferencji

Formularz zgłoszeniowy dla słuchacza 

 

Polskie Forum Choreologiczne jest stowarzyszeniem skupiającym osoby zajmujące się szeroko rozumianymi badaniami nad tańcem. Członkowie Forum wywodzą się z różnych środowisk rozsianych na terenie całego kraju, ale skupia ich chęć doskonalenia własnego warsztatu pracy, wymiany doświadczeń, upowszechniania wiedzy o tańcu w naszym kraju, rozwijania polskiej choreologii, w końcu promocja osiągnięć polskich choreologów poza granicami kraju.

 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close