Ludzie tańca

Zdjęcie: Marta Śrama

Marta Śrama

Wersja do druku

Udostępnij

Marta Śrama − . Jest absolwentką Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej w Gdańsku, którą ukończyła w 2009 roku. Miała okazję reprezentować szkołę w XV i XVI Ogólnopolskim Konkursie Tańca im. Wojciecha Wiesiołowskiego w Gdańsku oraz Międzynarodowym Konkursie Baletowym „Złote Pointy 2009” w Szczecinie. Az dwa razy pokonała wszystkich konkurentów na V i VI Pomorskim Festiwalu Form Tanecznych w kategorii taniec współczesny. W latach 2003 – 2007 doskonaliła swoje umiejętności w Kuźni Talentów „New Voice” w Gdańsku. Obecnie już jako choreograf współpracuje z Kuźnią Talentów „New Voice” w Poznaniu. Od kwietnia 2009 do końca 2014 roku była tancerką Bałtyckiego Teatru Tańca. Można ją było zobaczyć w spektaklach: Men’s dance (Tango life), Eurazja, Chopinart (partia Solange). Tańczyła  w Romeo i Julii, OUT, Tamashi, Śnie Misiuro, Kopciuszku Scigliano oraz Six Dances Kiliana.

 

Marta Śrama

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close