Ludzie tańca

Pamela Paprota

  • tancerka
  • pedagog
Zdjęcie: Pamela Paprota

Fot. archiwum prywatne

Wersja do druku

Udostępnij

Pamela Paprota – tancerka, pedagog. Tancerka koryfejka i korepetytor baletu w Kieleckim Teatrze Tańca.

Absolwentka Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej im. Olgi Sławskiej-Lipczyńskiej w Poznaniu. W 2008 roku rozpoczęła pierwsza swoją pracę w zawodzie, tańcząc w Teatrze Muzycznym w Łodzi. Ukończyła studia na kierunku Taniec w Wyższej Szkole im. Stanisława Staszica w Kielcach oraz Instruktorski Kurs w Dziedzinie Tańca Jazzowego organizowany przez Kielecki Teatr Tańca.

W Kieleckim Teatrze Tańca tańczy od 2012 roku. Ponadto jest instruktorą tańca w dziedzinie tańca klasycznego i jazzowego w Szkole KTT i inspektorem baletu KTT. Prowadzi dziecięcy zespół taneczny Koliberki, działający przy Kieleckim Teatrze Tańca.Pracowała przy projektach teatralno-ruchowych. Systematycznie wyjeżdża na warsztaty taneczne, gdzie swoją wiedzę przekazuje młodym tancerzom. W Kielcach prowadzi rónbież zajęcia ruchowe w przedszkolu oraz żłobku.

powiązane

Zespoły

Organizacje

Festiwale

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close