Ludzie tańca

Patryk Gacki

  • choreograf
  • tancerz
Zdjęcie: Patryk Gacki

Fot. Kasia Chmura-Cegiełkowska.

Wersja do druku

Udostępnij

Patryk Gacki – tancerz, choreograf. Debiutował na scenie teatralnej w spektaklu Jarosława Stańka 12 Ławek w Teatrze im. Danuty Baduszkowej w Gdyni. Współzałożyciel teatru tańca DzikiStyl Company. Kolektyw ten zrealizował wiele autorskich produkcji m.in.: Dzieci innego Boga, Streetwise, Qveldriga, The Great Dictator, 7.2, Wacław N., które prezentowane były na festiwalach i w ośrodkach kultury w całej Polsce: Fringe Festival we Wrocławiu, Festiwal Metropolia Jest OK w Sopocie, Festiwal Muzyki Jazzowej w Łodzi, Centrum Inicjatyw Artystycznych we Wrocławiu i inne. Ponadto Patryk Gacki współpracował z wieloma artystami polskiej sceny teatralnej, m.in. takimi reżyserami jak Adam Nalepa – Nie-Boska Komedia, Czarownice z Salem, „Kupiec wenecki , Jakub Roszkowski – Wielka Improwizacja, Lepszy świat, Magdalena Boć – Cleofide itd.

Laureat konkursu tanecznego „Got to Dance – Tylko Taniec” emitowanego przez telewizję Polsat.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close