Ludzie tańca

Zdjęcie: Tomasz Antonowicz

Sekret Iwusia. Fot. Marek Piosik.

Wersja do druku

Udostępnij

Tomasz Antonowicz – muzyk, perkusjonalista. Jeden z założycieli Stowarzyszenia Artystycznego „mamnamyśli”. Wykładowca Polskiej Akademii teatru Niezależnego na Litwie przy sopockiej scenie Off De Bicz. Wielokrotnie występował z muzykami trójmiejskiej sceny niezależnej (Joanna Duda, Jacek Mazurkiewicz, Jerzy Mazzoll, Grzegorz Sycz, Irek Wojtczak) oraz polskiej sceny popowej, jazzowej i etnicznej (Igor Box Pudło (Skalpel – Ninja Tune), Marek Pospieszalski, Andrzej Przybielski). Od roku 2007 należy do Teatru Tańca i Muzyki Kino Variatino, gdzie tworzy warstwę muzyczną do przedstawień oraz jest współreżyserem. Od ośmiu lat (2002) prowadzi nieregularne warsztaty nauki gry na instrumentach perkusyjnych, a także zajęcia rytmiczne. Od roku 2008 prowadzi terapeutyczne zajęcia dla osób z upośledzeniem umysłowym w Polskim Stowarzyszeniu na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym w Gdańsku.

powiązane

Zespoły

Organizacje

Festiwale

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close