Ludzie tańca

Zdjęcie: Zuzanna Marszał

Fot. z archiwum BTT.

Wersja do druku

Udostępnij

Zuzanna Marszał tancerka Bałtyckiego Teatru Tańca. Absolwentka Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej w Gdańsku. Uczestniczyła w licznych warsztatach oraz konkursach tanecznych na terenie Polski, m.in. XIV i XV Ogólnopolskim Konkursie Baletowym im. Wojciecha Wiesiołłowskiego w Gdańsku oraz Międzynarodowym Konkursie Choreograficznym w Bytomiu (2009 – II miejsce, 2010 – wyróżnienie specjalne). Stypendystka Prezydenta Miasta Gdyni 2009 za osiągnięcia artystyczne. Występowała na deskach Teatru Muzycznego w Gdyni, Teatru Miniatura w Gdańsku, Opery Bałtyckiej, a także w spektaklach i koncertach szkolnych gdańskiej Akademii Muzycznej. Od 2010 roku należy do zespołu Bałtyckiego Teatru Tańca. Można ją oglądać w spektaklach Izadory Weiss, OUT, Święto wiosny, Windows, a także w Kopciuszku Eugenio Scigliano i Six Dances Jiříego Kyliána.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close