W Teatrze Polskim w Szczecinie odbędzie się casting dla tancerzy i tancerek do musicalu w 3D, zatytułowanego POLITA w reżyserii Janusza Józefowicza, z muzyką Janusza Stokłosy.

Wersja do druku

Pobierz PDF

Udostępnij

POLITA to widowisko stworzone na podstawie biografii jednej z największych gwiazd kina niemego – Poli Negri. Premiera POLITY odbędzie się 14 września.

Na casting Teatr Polski zaprasza tancerki i tancerzy od 18. roku życia. Wymagana jest ogólna sprawność fizyczna i umuzykalnienie. Mile widziane: umiejętności wokalne i doświadczenie sceniczne.

Poszukiwana jest również osoba do roli tanecznej – Rudolfa Valentino.

Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie zgłoszenia, zawierającego CV oraz materiał/link, który najlepiej przedstawi umiejętności taneczne, na adres na e – mailowy: teatr@teatrpolski.eu

Na zgłoszenia Teatr Polski czeka do 27 maja, casting odbędzie się 29 maja o godz. 15. Teatr skontaktuje się tylko z wybranymi osobami i te zaprosi na casting.

W sierpniu 2023 roku Teatr Polski w Szczecinie został otwarty po kilkuletniej rozbudowie oraz modernizacji. Nowoczesny, rozbudowany i wyremontowany budynek teatru obecnie posiada pięć scen (na których łącznie jest niemal 1500 miejsc na wszystkich widowniach) oraz imponujące technologicznie możliwości inscenizacyjne. Pośród wspomnianych scen jest też Scena Szekspirowska, nawiązująca do londyńskiego Globe Theatre Szekspira. Jest to trzecia taka scena w Polsce, po gdańskiej i toruńskiej.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close