Fundacja Teatr Nie-Taki i portal Teatralny.pl zapraszają na 7. edycję Szkoły Krytyki Teatralnej. Odbędzie się ona 4–14 listopada w Lublinie, we współpracy z 26. Międzynarodowymi Spotkaniami Teatrów Tańca w Lublinie.

Wersja do druku

Pobierz PDF

Udostępnij

Trwa nabór na 7. Szkołę Krytyki Teatralnej, czyli wyjazdowy kurs skierowany do wszystkich osób zainteresowanych krytyką teatralną.  Zakwalifikowani uczestnicy będą mieli okazję wziąć udział w wydarzeniach festiwalowych i tworzyć recenzje z obejrzanych spektakli w ramach warsztatów z ekspertami. Koszty noclegów pokryje organizator.

Zgłoszenia przesyłać można do 10 października na adres promocja@teatralny.pl. Wiadomość zawierać musi dwie recenzje teatralne (nie muszą być publikowane) oraz informacje o sobie (imię, nazwisko, wiek, wykształcenie, zainteresowania teatralne, doświadczenie recenzenckie, adres mailowy).

Organizatorem jest Fundacja Teatr Nie-Taki i portal Teatralny.pl.

Więcej informacji: https://teatralny.pl/szkola2022

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close