SNDO – School for New Dance Development w Amsterdamie to profesjonalne czteroletnie studia w pełnym wymiarze godzin, kończące się uzyskaniem dyplomu Bachelor of Dance – Choreography. Szkoła zaprasza do studiowania zmotywowane osoby, które pragną poszerzyć zakres swoich praktyk tanecznych oraz widzą dla siebie przyszłość w choreografii/twórczości tanecznej i performatywnej.

Wersja do druku

Pobierz PDF

Udostępnij

SNDO jest platformą edukacyjną stworzoną z myślą o osobach chcących rozbudowywać swój słownik ruchowy, rzucać wyzwania utartym poglądom, pogłębiać swoje procesy twórcze i rozwinąć działania performatywne. Szkoła zachęca studentów do rozważnych decyzji dotyczących kariery zawodowej i do pamiętania o estetycznych i społecznych rezultatach ich działań.

Audycje on-line 2022

Co roku SNDO przeprowadza trzydniowy proces audycji, podczas którego wybiera kandydatki i kandydatów do nauki. Na audycję składają się trzy elementy – zajęcia z techniki tańca współczesnego, badania ruchu, improwizacji i tworzenia, rozmowa motywacyjna i prezentacja krótkiej pracy. Organizatorzy oczekują trzyminutowego sola umożliwiającego ocenę podejścia kandydata/kandydatki do ciała i tańca. Zajęcia prowadzą wykładowcy/wykładowczynie i absolwenci/absolwentki SNDO. W komisji audycji zasiadają artyst(k)a, kurator/ka lub dyrektor artystyczny/a teatru/innej placówki/festiwalu, absolwent/ka SNDO, dwie osoby wykładające na SNDO oraz dyrektor artystyczna uczelni.

Ze względu na formułę on-line, niektóre elementy audycji mogą ulec zmianie. Osoby zaproszone do udziału w audycjach zostaną o tym poinformowane z odpowiednim wyprzedzeniem.

Zgłoszenia

Audycje na rok akademicki 2022/2023 odbędą się w dniach 24-31 marca 2022 roku. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 4 lutego 2022 roku.

Ze względu na ograniczenia spowodowane pandemią COVID-19, audycje dla kandydatów i kandydatek na studia odbywają się on-line.

Więcej informacji i formularz aplikacyjny znaleźć można na stronie SNDO.

Kontakt mailowy SNDO: sndo@ahk.nl.

SNDO Intensive Course 2022 – intensywny, tygodniowy kurs on-line

Kurs intensywny SNDO Intensive Course stanowi uzupełnienie regularnych zajęć prowadzonych w ramach programu studiów licencjackich. Przeznaczony jest dla osób pragnących odświeżyć swoje spojrzenie na choreografię i / lub przygotować się do przesłuchań SNDO. Kurs odbędzie się w formule on-line od 24 do 28 stycznia 2022 roku.

Zajęcia prowadzone w ramach tegorocznej edycji kursu poświęcone będą choreografii (prowadząca: Aitana Cordero), badaniom nad ruchem (prowadzący: Bruno Listopad) oraz sztuce i teorii (prowadząca: Joy Mariama Smith).

Liczba miejsc jest ograniczona. Zgłoszenia należy przesyłać na adres sndo@ahk.nl

SNDO – School for New Dance Development
Dyrektor Artystyczna
Bojana Mladenović
Academy for Theatre and Dance
Jodenbreestraat 3
NL – 1001 MH Amsterdam

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close