W związku z organizacją Forum o współczesnym tańcu i choreografii dla młodej widowni w dniach 30 września – 3 października 2023 roku w Poznaniu, Centrum Sztuki Dziecka przygotowało ankietę skierowaną do choreografów i choreografek na temat tańca dla młodej widowni.

Wersja do druku

Pobierz PDF

Udostępnij

Centrum Sztuki Dziecka w Poznaniu zaprosiło do współpracy trzy badaczki, Annę Królicę, Katarzynę Lemańską i Alicję Müller, by wykonały pogłębiony research na temat tańca i choreografii w teatrze dla młodej widowni w Polsce na przestrzeni ostatnich 20 lat. Działanie to ma na celu zebranie materiału, który pomoże porządkować historię polskiego tańca dla młodej publiczności. Wnioski z tego badania zostaną zaprezentowane podczas Forum, a także opublikowane w materiałach po wydarzeniu.

Pomysłodawcy inicjatywy zachęcają do wypełnienia ankiety choreografki i choreografów, reprezentujących rozmaite środowiska i dziedziny sztuki tańca, a także działających w obszarze teatrów związanych ze sztuką dla dzieci.

Link do ankiety: https://docs.google.com/forms/d/12N6ITiATzHyvjA_Kv3Re_ABmwI_7Hhx4Uf6DpOEwmOc/edit

Termin wypełnienia ankiety: 31 sierpnia 2023

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close