B’cause Dance Company i choreograf Bartek Woszczyński ogłaszają nabór tancerzy do zespołu. Kontrakt będzie trwać od marca do czerwca oraz od września do października 2023 roku.

Wersja do druku

Pobierz PDF

Udostępnij

Poszukujemy kreatywnych, charyzmatycznych tancerzy (kobiet i mężczyzn) ze świetną techniką tańca współczesnego oraz doświadczeniem w pracy kreatywnej, opartej zarówno na improwizacji, jak i gotowym materiale ruchowym. Umiejętności takie jak partnering czy contact work będą dodatkowym atutem.

Audycja odbędzie się 15 stycznia w Warszawie i potrwa od godziny 9.30 do godziny 18.00.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV (1 strona) oraz linku do 1–3 minutowego nagrania ukazującego siebie w ruchu (link on-line; preferowany YT lub Vimeo) wraz z informacją o dyspozycyjności w terminach projektu. Zgłoszenia należy przesłać na adres info@bcausedancecompany.com, w tytule wpisując: „Audycja 2023” do 15 grudnia do godz. 23.59.

W ciągu trzech dni po upłynięciu terminu zgłoszeń skontaktujemy się ze wszystkimi osobami, które przesłały zgłoszenie, a wybrane osoby zaprosimy na audycję na żywo. Podczas audycji wyłonimy co najmniej dwie osoby (płeć nie ma znaczenia), które zaprosimy do dołączenia do B’cause Dance Company w wyżej wymienionych miesiącach z możliwością przedłużenia kontraktu na kolejne lata.

Próby odbywać się będą w centrum Warszawy w poniedziałki, środy oraz czwartki w godzinach 9.30–16.00 w okresach 1 marca – 23 czerwca oraz 4 września – 27 października, z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy.

Spektakle repertuarowe odbywać się będą w Teatrze Studio w Warszawie, a zaplanowane są na:
– 14 marca;
– 14 kwietnia;
– 25 maja;
– 24 czerwca (premiera);
– dodatkowo odbędą się jeszcze dwa spektakle (we wrześniu i w październiku), których daty potwierdzimy w pierwszym kwartale przyszłego roku.

W ramach kontraktu tancerze będą tańczyć w repertuarowych spektaklach B’cause Dance Company w wyżej wymienionych terminach oraz wezmą udział w procesie twórczym nowej produkcji, której premiera odbędzie się 24 czerwca 2023 roku.

Organizator nie gwarantuje zakwaterowania i zwrotu kosztów podróży podczas audycji i trwania projektu. Szczegółowe informacje dotyczące wynagrodzenia i zatrudnienia wyślemy osobom, które otrzymają zaproszenie na audycję na żywo.

Projekt współfinansuje m.st. Warszawa.

Wszelkie pytania prosimy kierować na adres info@bcausedancecompany.com.

Pozdrawiamy serdecznie i czekamy na Wasze zgłoszenia!

Zespół B’cause Dance Company

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close