Polski Teatr Tańca ogłasza audycję dla artystek tancerek do kontraktu na zastępstwo do określonych ról w Polskim Teatrze Tańca.

Wersja do druku

Pobierz PDF

Udostępnij

Preferowane wymagania, poniżej opisane, wynikają z potrzeby obsadzenia wakatu w spektaklu, w którym dotychczas występowała artystka tancerka o konkretnej charakterystyce, odpowiadającej roli granej w spektaklu. W związku z tym Teatr oczekuje od kandydatek spełnienia cech, takich jak:

  • wzrost 170–178 cm
  • śniada karnacja, długie i ciemne włosy

oraz posiadania umiejętności w zakresie techniki tańca współczesnego i klasycznego oraz improwizacji, a także doświadczenia w pracy zespołowej

Oferujemy:

  • kontrakt od 2 stycznia 2023 roku, obejmujący etat o czasie pracy 10.00–18.00,
  • płatny urlop wypoczynkowy,
  • dodatkowo wypłacane honorarium za spektakle,
  • dodatki socjalne (ubezpieczenie), per diem podczas spektakli wyjazdowych (stawki krajowe oraz zagraniczne).

Istnieje możliwość wynajęcia pokoju w mieszkaniu służbowym.

Audycja odbędzie się 21 grudnia 2022 roku o godz. 11.00 w siedzibie Polskiego Teatru Tańca przy ul. Stanisława Taczaka 8 w Poznaniu. Uczestniczki wezmą udział w lekcji tańca klasycznego, tańca współczesnego, improwizacji oraz repertuaru. Wybrane osoby mogą zostać poproszone o uczestniczenie w drugim dniu audycji 22 grudnia 2022 – jedynie w tym przypadku teatr organizuje nocleg.

Prosimy o przesłanie CV oraz linku do krótkiego materiału wideo o maksymalnej długości 1 minuty (fragmenty spektakli, improwizacja lub wideo w formie showreel) na adres mailowy: praktyki@ptt-poznan.pl oraz oświadczenie o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polski Teatr Tańca w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko”.

Termin nadsyłania zgłoszeń: 16 grudnia 2022 roku

Polski Teatr Tańca nie pokrywa zaproszonym na audycję osobom kosztów podróży, zakwaterowania oraz ubezpieczenia.

Więcej informacji: link

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close