Balet Teatru Wielkiego w Poznaniu pod kierownictwem Roberta Bondary poszukuje tancerza o silnej technice klasycznej oraz współczesnej na stanowisko solisty.

Wersja do druku

Pobierz PDF

Udostępnij

Repertuar baletu obejmuje dzieła klasyczne, neoklasyczne oraz współczesne, stworzone przez takich choreografów/choreografki, jak: Alexander Ekman, Edward Clug, Daniela Cardim, Jacek Przybyłowicz, Robert Bondara, Martynas Rimeikis.

Panów, którzy chcieliby wziąć udział w audycjach, prosimy o przesłanie wszystkich wymaganych materiałów na adres e-mail: ballet.auditions@opera.poznan.pl.
Wymagane materiały:
– CV (zawierające następujące informacje: wzrost, wagę, obecny status zatrudnienia/ edukacji, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, adres e-mail, numer telefonu);
– aktualne zdjęcie portretowe oraz 3–4 zdjęcia taneczne (wykonane nie więcej niż rok temu);
– linki do aktualnych nagrań (sporządzonych w ciągu ostatniego roku, akceptowalne jedynie linki do filmów na YouTube): repertuar klasyczny, repertuar współczesny, opcjonalnie: fragmenty lekcji baletowej.

Balet Teatru Wielkiego w Poznaniu informuje również, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami, w celu zaproszenia na audycje.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close