Studio Działań Kreatywnych DanceOFFnia zaprasza na cykl intensywnych warsztatów dla średniozaawansowanych i zaawansowanych tancerzy oraz instruktorów: Majowe Laboratoria Tańca. Program obejmuje cztery dni zajęć prowadzonych przez przez znanych pedagogów i choreografów: Pawła Urbanowicza oraz Karolinę Garbacik.

Wersja do druku

Pobierz PDF

Udostępnij

Program laboratoriów:

I. Jak tworzyć choreografie w pracy z zespołami dziecięcymi i młodzieżowymi” – krótki kurs prowadzony przez Karolinę Garbacik, łącznie ponad 15 godzin.

II. Ciało czujące, ciało myślące. Wpływ narzędzi teatru fizycznego i teatru tańca na ruch i choreografię – cykl warsztatów z Pawłem Urbanowiczem, łącznie ponad 15 godzin

Termin: 30.04-03.05.2022 (szczegółowy harmonogram dostępny na stronie organizatora).

Zgłoszenia

Zapisy przyjmowane są do 24.04.2022 przez formularz internetowy dostępny na stronie: https://danceoffnia.pl/aktualnosci/wiadomosc/1051#kontakt

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close