1–7 sierpnia 2022 roku w Bronicach odbędą się warsztaty musicalowe dla dorosłych.

Wersja do druku

Pobierz PDF

Udostępnij

Kolejny raz Dwór w Bronicach będzie gościł uczestników warsztatów musicalowych. Tydzień intensywnej pracy pod okiem doświadczonych pedagogów to już niemal tradycja. W tym roku organizator przewiduje tylko 14 miejsc. Dzięki temu warsztaty mają bardzo kameralny charakter i skupiają się na rozwoju każdego z uczestników.

Zajęcia aktorskie i jogę z relaksacją poprowadzi Emma Herdzik. Absolwentka AST w Krakowie oraz Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Stalowej Woli, instrument główny – flet poprzeczny. Aktorka teatralna, filmowa, dubbingowa, wokalistka i nauczycielka jogi. Laureatka nagrody specjalnej im. Romana Brandstaettera na XVII Festiwalu Sztuki Słowa Verba Sacra w Poznaniu oraz laureatka II nagrody Grechuta Festival 2018 w Świnoujściu.

Zajęcia wokalne poprowadzi Agata Gałach, wokalista, aktorka, kompozytorka i tekściarka. Od najmłodszych lat była związana z Sandomierskim Studiem Piosenki i szeroko rozumianym nurtem piosenki artystycznej. Jest absolwentką Studium Wokalno-Aktorskiego im. Danuty Baduszkowej w Gdyni.

Zajęcia taneczne tradycyjnie poprowadzi Jacek Wazelin. Pedagog tańca, choreograf, tancerz i aktor związany z Krakowskim Teatrem Variété.

Warsztaty są adresowane do osób dorosłych, których pasją jest musical i niekoniecznie zawodowo zajmują się tą dziedziną. Będzie to intensywna dawka wiedzy i okazja do poszukiwania inspiracji w przepięknym Dworze w Bronicach. Dwór w Bronicach to miejsce magiczne i dlatego organizator czeka na zgłoszenia chętnych osób.

Termin: 1–7 sierpnia 2022 roku

Koszt warsztatów, zakwaterowania i obiadów: 1 890 zł. Śniadania i kolacje są we własnym zakresie.

Informacje i zapisy do 31 lipca 2022 roku. E-mail: jovo@wp.pl; telefon: 604 640 396

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close