Opera Nova w Bydgoszczy poszukuje tancerzy do zespołu baletowego na sezon artystyczny 2024/2025. Kandydaci powinni posiadać wysokie umiejętności w technice tańca klasycznego i współczesnego.

Wersja do druku

Pobierz PDF

Udostępnij

Osoby zainteresowane podjęciem pracy proszone są o przesłanie CV, zawierającego następujące dane:

– datę urodzenia

– adres i adres e-mail

– wzrost

– wagę (informacja dobrowolna)

– informację o wykształceniu i osiągnięciach zawodowych (wyróżnieniach w konkursach baletowych, nagrodach, głównych rolach, stażach, poprzednim miejscu zatrudnienia).

  1. Zdjęcie portretowe i baletowe (w oddzielnych plikach).
  2. Nagranie wideo z wariacją albo pas de deux z repertuaru klasycznego (linki do nagrań umieszczonych w serwisach YouTube, Vimeo itp.)

Opera Nova prosi kandydatów o przysyłanie fotografii i filmów wideo wykonanych w przeciągu ostatniego roku.

Termin składania dokumentów upływa 5 kwietnia 2024 roku.

Opera Nova zastrzega sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami. Rozpatrywane będą wyłącznie kompletne zgłoszenia. Tancerze zakwalifikowani do udziału w audycjach zostaną powiadomieni drogą mailową.

Kandydaci proszeni są o przesłanie zgłoszeń na adres e-mail: agnieszka.blaszczyk@operanova.bydgoszcz.pl.

Przewidywany termin audycji to 23 kwietnia 2024 roku o godzinie 10.00 w siedzibie Opery Nova w Bydgoszczy, ul. Marszałka Focha 5.

Organizatorzy proszą o dodanie do zgłoszenia podpisanych klauzul:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w formie papierowej jak i cyfrowej za pomocą poczty elektronicznej do celów związanych z obecną rekrutacją, jak również na potrzeby przyszłych rekrutacji zgodnie z:

–  art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (RODO).

– Ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. z 2018 r. poz. 1000.

Więcej informacji o Operze Nova na stronie instytucji: Aktualności – Opera Nova Bydgoszcz

Ogłoszenie o audycji w Operze Nova w Bydgoszczy w języku angielskim; Grafika: materiały własne organizatora.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close