Grupa ukraińskich tancerzy i tancerek oraz choreografów i choreografek, przebywających obecnie w Polsce, chce wesprzeć swój kraj w czasie wojny. Artyści kontynuują swoją pracę na rzecz rozwoju ukraińskiej kultury tanecznej, wzbogacając życie kulturalne i apelując do sumień ludzi na całym świecie. Dlatego zapraszają wszystkie osoby zainteresowane do udziału w charytatywnych zajęciach tanecznych on-line. Otrzymane darowizny zostaną przeznaczone na pomoc różnym funduszom i organizacjom działającym w Ukrainie. Zajęcia odbędą się na platformie Zoom 10 kwietnia. Planowana jest ich cykliczna organizacja raz lub dwa razy w miesiącu.

Wersja do druku

Pobierz PDF

Udostępnij

Alexandra Anikeeva przekaże swoje honorarium na wyposażenie jednostek obrony terytorialnej swojego rodzinnego miasta (Zełenodolśk). Angelina Zabelina wesprze dzieci w domach dziecka i szpitalach położniczych. Środki zgromadzone zostaną także przekazane na kamizelki kuloodporne 5 klasy dla żołnierzy broniących granic południowo-wschodniej części Ukrainy. Daria Koval przeznaczy swoją część funduszy organizacjom Turn Back Alive i Tablettochki.

Koszt uczestnictwa w masterclass:

udział w 1 zajęciach – 150 hrywien
udział w 2 zajęciach – 280 hrywien
udział w 3 zajęciach – 390 hrywien
udział w 4 zajęciach – 480 hrywien
udział w 5 zajęciach – 550 hrywien

Każdy/Każda z uczestników i uczestniczek może wziąć udział w dowolnej liczbie zajęć oraz złożyć dodatkową darowiznę. Płatności można dokonywać w dowolnej walucie do 9 kwietnia włącznie. W celu uzyskania dodatkowych informacji, prosimy o kontakt z @darakoval lub @aangelinazabelinaa na Instagramie.

O prowadzących:

Anastazja Anikeeva – tancerka freestyle’owa, choreografka. Pracuje w 7 stylach tanecznych. Zwyciężczyni WOD Ukraine 2020 w kategorii taniec solowy, srebrna finalistka z zespołem Wonder. Siedmiokrotna zwyciężczyni Explosion battle.

Aleksandra Magera – artystka i performerka związana z Teatrem Tańca Totem. Nauczycielka i choreografka w Szkole Tańca Totem w Kijowie. Brała udział w spektaklach choreografów i choreografek zagranicznych i ukraińskich.

Angelina Zabelina
– nauczycielka, choreografka, performerka. Organizatorka projektów tanecznych i edukacyjnych w zakresie tańca i choreografii. Certyfikowana sędzia wielu mistrzostw tańca w Ukrainie. Prowadziła ponad 100 kursów mistrzowskich tańca współczesnego, flying low, modern jazz dance i improwizacji tanecznej. Autorka wielu miniatur choreograficznych, spektakli i produkcji tańca współczesnego i nowoczesnego.

Daria Koval – choreografka, artystka tańca współczesnego i performerka. Współzałożycielka zespołu tańca współczesnego Glubzhe. Laureatka Śródziemnomorskiego Festiwalu Tańca we Włoszech. Laureatka i sędzia licznych konkursów w Ukrainie. Finalistka WOD Warsaw wraz z ukraińskim zespołem Wonder Crew. Finalistka ukraińskiego programu telewizyjnego So you think you can dance. Prowadziła warsztaty z techniki tańca współczesnego, choreografii współczesnej oraz kursy improwizacji tanecznej.

Rudo – choreograf, artysta i twórca. Tańczy i uczy w stylu experimental/contemporary.  Wielokrotny zwycięzca/prezenter programów World Of Dance (Holandia, Hiszpania, Niemcy, Ukraina), Feel The Beat, The Challenge itp.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close