Wrocławski Teatr Pantomimy zaprasza domy i ośrodki kultury z całego Dolnego Śląska do zgłaszania swojej gotowości do wzięcia udziału w programie Przestrzenie Sztuki Taniec.

Wersja do druku

Pobierz PDF

Udostępnij

Zaproś nas do siebie to projekt adresowany do domów i ośrodków kultury na Dolnym Śląsku dysponujących przestrzeniami z odpowiednią infrastrukturą przeznaczoną do prezentacji przedstawień.

Zaproś nas do siebie jest częścią realizowanego przez wrocławską Pantomimę programu Przestrzenie Sztuki Taniec –  unikatowego systemu współpracy kulturalnej, który charakteryzuje się  nowoczesnością i pionierstwem wypracowanych rozwiązań formalnych i organizacyjnych, jak i oczywiście samej idei. Głównym celem Programu jest zapewnienie niezależnym artystom tańca realnej przestrzeni do działań twórczych. W ramach Zaproś nad do siebie w każdym z ośrodków kultury zaprezentujemy wybrane przedstawienie (możliwość jedno- lub dwukrotnej prezentacji) oraz przeprowadzimy warsztaty towarzyszące przedstawieniu.

Prezentacje przedstawień są opłacane ze środków Programu. Wrocławska Pantomima pokrywa koszty honorariów, transportu, noclegów.

Przedstawienia, które biorą w udział w Programie, również zostaną wyłonione w otwartym naborze zgłoszeń w ramach Premier Kameralnych.

Domy i ośrodki kultury, które chciałaby zaprosić na swoją scenę powstające w WTP premiery kameralne – mogą wysyłać rider techniczny swojej sceny (wraz ze spisem sprzętu technicznego oraz kontaktem do kierownika technicznego i koordynatora po stronie ośrodka kultury) na adres katarzyna.klimek@pantomima.wroc.pl.

Więcej informacji na stronie: https://pantomima.wroc.pl/przestrzenie-sztuki/zapros-nas-do-siebie oraz https://pantomima.wroc.pl

Zadanie finansowane ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Przestrzenie Sztuki, realizowanego przez Narodowy Instytut Muzyki i Tańca oraz Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego, a także z budżetu Województwa Dolnośląskiego.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close