Z myślą o tegorocznych maturzystach Akademia Wychowania Fizycznego im. E. Piaseckiego w Poznaniu już w najbliższą sobotę, 25 marca o godz. 11.00 organizuje Drzwi Otwarte.

Wersja do druku

Pobierz PDF

Udostępnij

Podczas Drzwi Otwartych studenci i wykładowcy uczelni opowiedzą o kierunkach studiów, wrażeniach z życia studenckiego, a specjalista ds. rekrutacji przybliży proces naboru. W trakcie wydarzenia będzie można dopytać o różne kwestie związane z ofertą uczelni czy programem studiów.

Osoby, które tego dnia pojawią się na kampusie będą miały możliwość poznania AWF od strony praktycznej poprzez udział w warsztatach organizowanych przez wykładowców AWF. Go with the flow I – świadomość ciała, Go with the flow II – taniec streetowy, Zaklej swój ból – taping w sporcie i rehabilitacji – to tylko kilka propozycji warsztatów, które tego dnia odbędą się w AWF.

Akademia Wychowania Fizycznego im. E. Piaseckiego w Poznaniu kształci na siedmiu kierunkach: Taniec w Kulturze Fizycznej, Wychowanie Fizyczne, Sport, Fizjoterapia, Dietetyka, Turystyka i Rekreacja oraz Neurobiologia.

Szczegółowy program wydarzenia dostępny jest na Facebooku: https://fb.me/e/2mOmqtRiO

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close