Ogólnokształcąca Szkoła Baletowa im. Olgi Sławskiej-Lipczyńskiej w Poznaniu zaprasza na Drzwi Otwarte w dniu 20 lutego i 22 kwietnia 2023 roku.

Wersja do druku

Pobierz PDF

Udostępnij

W ramach Drzwi Otwartych Ogólnokształcąca Szkoła Baletowa im. Olgi Sławskiej-Lipczyńskiej w Poznaniu oferuje możliwość wzięcia udziału w bezpłatnych zajęciach tańca klasycznego dla kandydatów. Projekt skierowany jest do uczniów od klasy III szkoły podstawowej do I klasy liceum.

Lekcje tańca klasycznego, które odbędą się 20 lutego 2023 roku, prowadzone będą przez nauczycieli szkoły. W tym samym czasie rodzice będą mieli możliwość poznać szczegóły rekrutacji do szkoły baletowej.

Program Drzwi Otwartych

16.00 – 17.00 – zwiedzanie szkoły, prezentacja interesujących miejsc w szkole;
17.00 – 18.00 – zajęcia tańca klasycznego dla dzieci klas III-V;
17.00 – 18.00 – lekcja tańca klasycznego dla kandydatów od klasy VI SP do I liceum.

Na zajęcia należy przynieść  kostium do ćwiczeń: spodenki krótkie, koszulka lub body, tuniczka (dla dziewcząt) oraz baletki lub skarpetki antypoślizgowe. Dziewczęta powinny mieć włosy związane w koczek.

Zapisy na wydarzenie nie są wymagane.

Edukacja w szkole jest bezpłatna.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close