W połowie stycznia 2023 ruszył nabór na studia licencjackie na kierunku Bachelor of Dance (BAdance) w Hochschule für Musik und Darstellende Kunst we Frankfurcie nad Menem.

Wersja do druku

Pobierz PDF

Udostępnij

O programie:

Program BAdance oferowany przez Hochschule für Musik und Darstellende Kunst we Frankfurcie nad Menem składa się z 8 semestrów zajęć, zwieńczonych uzyskaniem dyplomu licencjata (B.A.). Zajęcia prowadzone są w języku angielskim i niemieckim. Oprócz podstawowych technik baletowych i tańca współczesnego, studenci i studentki poznają różne formy improwizacji (w tym improwizacji kontaktowej), somatyki, kompozycji, pracy z partnerem/partnerką, technik tańca w pointach, wariacji tanecznych, a także repertuar. Ponadto biorą udział w zajęciach z obszaru studiów nad tańcem, teorii muzyki i anatomii stosowanej, prowadzonych przez doświadczone międzynarodowe grono wykładowców i wykładowczyń. Artystyczny rozwój słuchaczek i słuchaczy wzbogacony jest o krytyczną refleksję i dynamicznie rozumianą relację między praktyką a teorią. Studenci i studentki wykonują nowe prace autorstwa międzynarodowej sławy choreografów i choreografek oraz tworzą własne choreografie. Absolwenci i absolwentki programu BAdance otrzymują narzędzia i doświadczenie niezbędne do produktywnej praktyki tanecznej oraz wprowadzania innowacyjnych i odpowiedzialnych społecznie zmian w dziedzinie tańca.

.Nabór prowadzony jest w trybie on-line i potrwa do 1 kwietnia 2023 roku.

Termin audycji: Wybrane osoby zostaną zaproszone do udziału w audycjach, które odbędą się w dniach 10 i 24 czerwca 2023 roku.

Więcej informacji:

https://www.hfmdk-frankfurt.de/en/studiengang/dance-bachelor

Instagram: ba_dance_hfmdk_frankfurt

Organizator:
HfMDK Frankfurt

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close