TO-EN zaprasza w dniach 2930 października 2022 na weekend pod znakiem tańca butoh w Gdańsku. Uczestnicy warsztatów spotkają  się w urokliwie położonym miejscu Oliwskim Ratuszu Kultury, tuż obok Parku Oliwskiego i lasów Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Warsztaty odbywać się będą zarówno w przestrzeni zamkniętej, jak i w plenerze.

Wersja do druku

Pobierz PDF

Udostępnij

Zastanawiasz się czasem, gdzie leżą granice Twojego ciała? Czym jest Twoje ciało w odniesieniu do otaczającej je przestrzeni? Dlaczego kontakt z własnym ciałem jest jednocześnie tak blisko i tak daleko? Co się stało z Twoimi zmysłami? Zapraszam Cię na warsztat japońskiego tańca butoh i wspólne poszukanie odpowiedzi na te pytania. Na warsztatach dowiesz się, czym jest ciało naturalne, linia grawitacji, oddech całego ciała oraz choreografia oparta na tzw. materiach ciała (body materials).

Chcesz wiedzieć więcej?
Napisz do prowadzącej lub zerknij na film poświęcony warsztatom:
vimeo.com/754219427

Żadne wcześniejsze doświadczenie taneczne nie jest potrzebne. Warsztaty przeznaczone są dla osób powyżej 20. roku życia.

Czas trwania: 9.30-16.00 (z przerwą)

Zapisy i kwestie organizacyjne: toen@toenbutoh.com
Zapisy i wpłata do 22 października 2022 roku (liczba miejsc ograniczona)

Koszt: 600/650 zł (zniżka przy wpłacie do 17 października)
Wpłata na konto banku PKO: 81 1020 1811 0000 0002 0125 1966
(tytułem: Warsztaty TO-EN)

Więcej informacji:
www.ratuszkultury.pl/?s=wydarzenie&id=899

www.toenbutoh.com
IG/FB: toenbutohcompany
vimeo.com/toenbutohcompany

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close