Instytut Teatrologii Stosowanej Uniwersytetu Justusa Liebiga w Giessen (Niemcy) prowadzi nabór zgłoszeń na studia magisterskie MA Choreography and Performance, które rozpoczną się w roku akademickim 2023/2024.

Wersja do druku

Pobierz PDF

Udostępnij

O programie

Studia magisterskie MA Choreography and Performance to międzynarodowy program studiów magisterskich w Instytucie Teatrologii Stosowanej Uniwersytetu Justusa Liebiga w Giessen (Niemcy). Program ma na celu zapewnienie stymulującego środowiska dla rozwoju praktyk artystycznych i powstających w ich wyniku prac, osadzonych w kontekście wydarzeń społeczno-politycznych i towarzyszących im dyskusji filozoficznych. W ramach studiów słuchacze i słuchaczki biorą udział w wymianie myśli i eksperymentach artystycznych oraz podejmują twórczą refleksję nad powiązaniami pomiędzy teorią i praktyką artystyczną. Jako dwuletni program studiów prowadzonych w języku angielskim, MA Choreography and Performance umożliwia studentom i studentkom z różnych kontekstów kulturowych współtworzenie poszerzonego rozumienia praktyk choreograficznych i performatywnych. Program skierowany jest do osób zainteresowanych zarówno teoretyczną pracą akademicką, jak i tych, które w swoich badaniach i procesach artystycznych intensywnie korzystają z narzędzi tanecznych, pracy z ciałem, praktyk ruchowych, choreografii i performansu.

Studia w ramach programu MA Choreography and Performance są bezpłatne.

Więcej informacji na temat programu można znaleźć na stronie internetowej Instytutu Teatrologii Stosowanej Giessen:

https://www.uni-giessen.de/en/faculties/f05/theatre/studies/profilemacup?set_language=en

Zgłoszenia

Zgłoszenia do egzaminu z predyspozycji artystycznych można przesyłać on-line do 31 marca 2023 roku.

Więcej informacji: https://www.unigiessen.de/en/faculties/f05/theatre/studies/admissiontest/admissiontestmacup

Termin nadsyłania portfolio artystycznego (w formie cyfrowej) upływa 31 marca 2023 roku.

Dodatkowych informacji na temat naboru udziela p. Martina Ruhsam: martina.ruhsam@theater.uni-gießen.de

Kontakt:

Choreography and Performance (CuP)
Institute for Applied Theatre Studies Justus-Liebig-Universität Gießen
Gutenbergstr. 6
D-35390 Giessen

https://www.uni-giessen.de/fbz/fb05/atw

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close