Wersja do druku

Pobierz PDF

Udostępnij

Zespół pod kierownictwem prof. Doroty Ilczuk, na zlecenie Instytutu Teatralnego im. Zbigniewa Raszewskiego, realizuje badanie „Artyści Teatru w czasach COVID19”. Serdecznie zapraszamy wszystkich artystów, twórców i wykonawców zawodowo związanych z teatrem do podzielenia się doświadczeniami z ostatnich miesięcy. Można to zrobić wypełniając ankietę znajdującą się pod linkiem: https://artysci-teatru.webankieta.pl/?external_key=3

Ankieta „Artyści Teatru w czasach COVID19” to ważny komponent badań, prowadzonych przez Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego w Warszawie, na temat zmian życia teatralnego w Polsce spowodowanych pandemią.

Zwracamy się do wszystkich artystów, twórców i wykonawców zawodowo związanych z teatrem, z prośbą o jej wypełnienie. Nie zajmie to dłużej niż 15 minut. Ankieta jest w pełni anonimowa, a odpowiedzi prezentowane będą w postaci zbiorczych zestawień.  

Wierzymy, że solidne rozpoznanie sposobów reakcji na pandemię pozwoli na poprawę bieżącego funkcjonowania teatrów. W efekcie pomoże to opracować strategię działania na przyszłość, zwłaszcza w rozmaitych kryzysowych sytuacjach.

List Elżbiety Wrotnowskiej-Gmyz, dyrektor Instytutu Teatralnego im. Zbigniewa Raszewskiego: tutaj

Więcej informacji na stronie Instytutu Teatralnego: tutaj

FB: http://bityl.pl/mJO9O

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close