Barbara Swadzyniak i Lukas Wójcicki zapraszają na III Plener choreograficzny: Ekologia, który potrwa od 28 października do 1 listopada 2022 w Przestrzeni Tworzenia w Jagniątkowie.

Wersja do druku

Pobierz PDF

Udostępnij

Pierwszy plener, ekologiczny, odbył się w zeszłym roku również na przełomie października i listopada. Drugi, No Border, w tym roku w kwietniu w Burdągu.

Jesienna formuła pleneru jest nieco inna i będzie miała charakter spotkania bardziej typu retreat niż intensive, czyli bardziej chillujemy, odpoczywamy i ładujemy baterie niż dajemy z siebie wszystko. Tym razem opieramy się w całości na wspólnym dzieleniu praktykami i procesami. W związku z tym, jeśli chcesz przyjechać i podzielić się działaniem z innymi, wyślij nam mail na adres: choreoplener@gmail.com z tytułem praktyki/warsztatu, krótkim opisem i czasem trwania, żebyśmy mogły to potem poukładać w całość. To może być warsztat, praktyka, praca w procesie, wykład (performatywny), prezentacja, pokaz, cokolwiek czujesz wokół tematu ekologii i ruchu. Już na miejscu w piątek po kolacji usiądziemy sobie na sali i razem rozplanujemy zajęcia i relaks na najbliższe 3 dni, które wspólnie spędzimy.

Poziom pleneru jest open, czyli wszystkie osoby mile widziane bez względu na doświadczenie w ruchu i tańcu. Możesz przyjechać i podzielić się praktyką czy warsztatem, ale możesz po prostu uczestniczyć w tym, co się będzie wydarzać i delektować się polską złotą jesienią.

W związku z tym, że tym razem jest o jeden dzień dłużej niż ostatnio i ceny niestety podskoczyły, koszt za plener (łóżko, studio i 3 posiłki dziennie + warsztaty) będzie wynosił od 500 zł do maximum 600 zł od osoby. Nie wiemy jeszcze, ile dokładnie, bo to zależy od ilości osób (koszt zakwaterowania i sali to 85 zł/dzień od osoby i do tego doliczamy na koniec 2000 zł na wyżywienie + nasza praca organizacyjno-promocyjna).

Zachęcamy do dojazdu pociągiem lub współdzielenia auta, dogadamy się w sprawie dojazdu na miejsce, na pewno ktoś z nas odbierze zagubione dusze z dworca w Jeleniej Górze.

Zapisy do połowy października. Piszcie: choreoplener@gmail.com.

Kuratorki/organizatorki: Barbara Swadzyniak i Lukas Wójcicki

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close