Z przyjemnością zawiadamiamy, że tegoroczna konferencja Polskiego Forum Choreologicznego odbędzie się w dniach 10-11 września 2022 roku w Kielcach. Gospodarzem konferencji będzie Kielecki Teatr Tańca.

Wersja do druku

Pobierz PDF

Udostępnij

Organizatorzy zakładają, że obrady odbędą się w trybie tradycyjnym – kontaktu bezpośredniego – bez możliwości wygłaszania referatów on-line. Chcą powrócić do najlepszych tradycji stowarzyszenia, zapoczątkowanych przez jego założyciela, prof. Roderyka Langego, aktywnego udziału wszystkich uczestników, stanowiących realną, dobrze znającą się wspólnotę.

Na zgłoszenia zarówno czynnego (z referatami), jak i biernego (jako słuchacze)  uczestnictwa w konferencji PFCh czeka do do 15 lipca 2022 roku. Organizatorzy szczególnie zachęcają do zgłaszania wystąpień – dłuższych referatów lub krótszych komunikatów.

Zgłoszenia na formularzu pobranym ze strony http://www.pfch.choreologia.org.pl/aktualnosci.html należy przesłać na adres e-mailowy: t.m.nowak@uw.edu.pl

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close