Krakowski Teatr Tańca oraz Ośrodek Dokumentacji Sztuki Tadeusza Kantora CRICOTEKA zapraszają do udziału w open callu na prezentację spektaklu, wpisującego się w hasło „TRANSLACJE”, rozumiane jako dialog choreografii z innymi dziedzinami sztuki lub nauką.

Wersja do druku

Pobierz PDF

Udostępnij

Celem konkursu jest wybór minimum jednego spektaklu tanecznego, który zostanie zaprezentowany na scenie CRICOTEKI w Krakowie, w ramach programu prezentacji tańca „Rollercoaster. Kolekcjonerzy wrażeń 2023” w dniu 11 czerwca 2023 roku.

Do konkursu zgłaszać można prace solowe, duety oraz prace zbiorowe, projekty performatywne, których głównym obszarem działania jest ruch, wpisujące się w temat programu prezentacji tańca „Rollercoaster. Kolekcjonerzy wrażeń 2023”.

Wypełniony formularz zgłoszeniowy należy wysłać w terminie do 31 marca 2023 roku, do godz. 23.59 za pomocą formularza on-line dostępnego na stronie: https://bit.ly/RollercoasterOpenCall_form. Liczy się data i godzina wpływu aplikacji.

Organizatorzy gwarantują:

  • bezpłatny dostęp do sceny Cricoteki w dniach 10–11 czerwca 2023 roku w zakresie 8–10 godzin dziennie na potrzeby montażu spektaklu, prób oraz pokazu,
  • obsługę techniczną na czas montażu, próby, prezentacji i demontażu spektaklu (1 akustyk, 1 oświetleniowiec),
  • wynagrodzenie za prezentację spektaklu w wysokości zgodnej z propozycją Wnioskodawcy uwzględnioną w ofercie konkursowej, i wpisującą się w budżet przeznaczony na realizację prezentacji konkursowej w nieprzekraczalnej kwocie 12,5 tys. zł brutto (przekazywane na podstawie umowy o dzieło),
  • organizację pokazu w Cricotece 11 czerwca 2023 roku o godz. 18.30,
  • promocję pokazu.

UWAGA!
Organizator nie pokrywa kosztów podróży, zakwaterowania i wyżywienia związanych z prezentacją spektaklu. Wszystkie te koszty powinny zostać uwzględnione w budżecie prezentacji.

W razie pytań organizator prosi o kontakt krakowskiteatrtanca@o2.pl.

***

Przydatne linki:

  1. Formularz zgłoszeniowy: https://bit.ly/RollercoasterOpenCall_form
  2. Regulamin konkursu: https://bit.ly/RollercoasterOpenCall_regulamin
  3. Rider/Załącznik 1: https://bit.ly/Zalcznik1

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close