3. edycja Krakowskiego Festiwalu Tańca pod hasłem „Kto Tańczy?” odbędzie się w dniach 31 lipca – 6 sierpnia 2023 roku. Przez cały festiwalowy tydzień odbywać się będą warsztaty krytyki, które skierowane są do wszystkich osób zainteresowanych rozwijaniem zdolności pisarskich i krytycznego myślenia o tańcu.

Wersja do druku

Pobierz PDF

Udostępnij

Podczas spotkań uczestnicy_czki będą rozmawiać o tańcu i jak o nim pisać oraz tworzyć własne teksty. Rezultaty pracy uczestników_czek będą codziennie publikowane w Internecie, na stronie Krakowskiego Centrum Choreograficznego. Organizatorki zapewniają uczestnikom_czkom bezpłatny wstęp na wszystkie spektakle festiwalowe. Warsztaty skierowane są zarówno do osób stawiających pierwsze kroki w dziedzinie krytyki, jak i tych z doświadczeniem.

Warsztaty prowadzi dr Hanna Raszewska-Kursa.

Harmonogram:
31 lipca – 6 sierpnia 2023
11.00-12.30 | praca grupowa
12.45 – 13.45 | indywidualna praca nad tekstem

Zgłoszenia przyjmowane mailowo do 30 czerwca na adres hanna.raszewska@gmail.com:
– w tytule maila należy wpisać „zgłoszenie na warsztaty krytyki”,
– w treści prosimy podać imię, nazwisko, wiek, szkołę/uczelnię/miejsce pracy,
– do maila należy załączyć próbkę swoich umiejętności w postaci dowolnej recenzji własnego autorstwa (publikowanej bądź nie).
Organizatorki zapewniają uczestnikom_czkom bezpłatny wstęp na wszystkie spektakle festiwalowe.

Udział w warsztatach jest płatny 50 zł.

Z całym programem Festiwalu możesz zapoznać się na stronie:
www.krakowskifestiwaltanca.pl

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury w ramach programu „Taniec”, realizowanego przez Narodowy Instytut Muzyki i Tańca.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close