Krakowskie Centrum Choreograficzne zaprasza do udziału w warsztatach grupy krytycznej, które w ramach Krakowskiego Festiwalu Tańca poprowadzi Hanna Raszewska-Kursa. Warsztaty będą odbywać się przez cały czas trwania festiwalu, tj. w dniach 1–7 sierpnia 2022 roku w godzinach 11.00–13.30 w Nowohuckim Centrum Kultury w Krakowie.

Wersja do druku

Pobierz PDF

Udostępnij

Rezultaty pracy uczestników i uczestniczek będą codziennie publikowane w internecie, na stronie Krakowskiego Centrum Choreograficznego. Organizatorki zapewniają uczestnikom i uczestniczkom bezpłatny wstęp na wszystkie spektakle festiwalowe. Warsztaty skierowane są zarówno do osób stawiających pierwsze kroki w dziedzinie krytyki, jak i tych z doświadczeniem.

Zgłoszenia są przyjmowane mailowo do 15 lipca na adres hanna.raszewska@gmail.com. W tytule maila należy wpisać: „zgłoszenie na warsztaty krytyki”. W treści należy podać imię, nazwisko, wiek, szkołę/uczelnię/miejsce pracy. Do maila należy załączyć próbkę swoich umiejętności w postaci dowolnej recenzji własnego autorstwa (publikowanej bądź nie). Udział w warsztatach jest płatny: 50 zł.

Jeśli chętnych osób będzie więcej niż miejsc, o przyjęciu na warsztaty będzie decydować kolejność zgłoszeń.

Więcej informacji: link

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close