Akademia Muzyczna w Łodzi zaprasza na Dni Otwarte. Odbędą się one w dniach 9–11 marca 2023 roku.

Wersja do druku

Pobierz PDF

Udostępnij

W dniach 9–11 marca 2023 roku Akademia Muzyczna w Łodzi otwiera się dla kandydatów na studia. W odróżnieniu od lat ubiegłych tym razem Dni Otwarte odbędą się stacjonarnie. Każdy zainteresowany podjęciem studiów na tej uczelni będzie miał możliwość przekonania się na żywo, jak wyglądają studia na wybranym przez siebie kierunku.

W programie Dni Otwartych znajdują się:

  • bezpłatne indywidualne konsultacje z pedagogami dla kandydatów na studia,
  • spotkania z kierownikami studiów,
  • otwarte lekcje i wykłady,
  • koncerty z udziałem studentów

Otwarte lekcje i wykłady

Wszystkie lekcje otwarte i wykłady będą odbywać się według planu Dni Otwartych, udział w nich nie wymaga wcześniejszych zgłoszeń. Osoby zainteresowane udziałem w lekcjach otwartych powinny dołączać na początku planowanych zajęć, nie w trakcie ich trwania. Wszystkie lekcje są regularnymi zajęciami studentów poszczególnych specjalności i istotne jest zachowanie ciągłości i jakości lekcji.

Choreografia i techniki tańca / choreografia, somatyka w tańcu i terapii, taniec nowoczesny (wykaz zajęć): link

**

Bezpłatne konsultacje stacjonarne i on-line z pedagogami dla kandydatów na studia

W ramach Dni Otwartych kandydaci na studia mogą skorzystać z bezpłatnych konsultacji z pedagogami Akademii Muzycznej w Łodzi. Na indywidualne konsultacje stacjonarne i online można umówić się, zgłaszając się wcześniej drogą mailową na adres: konsultacje@amuz.lodz.pl.

Forma indywidualnych bezpłatnych konsultacji (stacjonarnie lub on-line) na zapisy będzie uwarunkowana możliwościami wybranego pedagoga. Indywidualne bezpłatne konsultacje stacjonarne lub on-line na zapisy będą możliwe do realizacji w terminie Dni Otwartych i dodatkowo: od 12 marca do 5 kwietnia 2023.

**

Spotkania z Dziekanami i Kierownikami Instytutów

W ramach Dni Otwartych Uczelnia zaprasza na spotkania z Dziekanami i Kierownikami Instytutów, którzy opowiedzą, jak wygląda studiowanie na wybranych specjalnościach. Postarają się również odpowiedzieć na wszystkie pytania.

Harmonogram spotkań: link

**
Koncerty

W ramach tegorocznych Dni Otwartych zapraszamy na wydarzenia artystyczne, organizowane specjalnie z myślą o kandydatach. W tym roku w koncertach i spektaklach będą brać udział studenci z studenckich kół naukowych, działających w Akademii Muzycznej w Łodzi.

Wieczór tańca KIERUNEK –> CHOREOGRAFIA (wstęp płatny): link

Więcej informacji: link
Wydarzenie na Facebooku: link

Plakat

Akademia Muzyczna w Łodzi, Dni Otwarte. Plakat: Akademia Muzyczna w Łodzi

Plakat

Akademia Muzyczna w Łodzi, Wieczór tańca „KIERUNEK –> CHOREOGRAFIA”. Plakat: Akademia Muzyczna w Łodzi

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close