Instytut Choreografii i Technik Tańca ogłasza nabór na studia I stopnia w specjalności choreografia i techniki tańca oraz na studia II stopnia w specjalności choreografia. Studia prowadzone są w systemie stacjonarnym i niestacjonarnym.

Wersja do druku

Pobierz PDF

Udostępnij

Rekrutacja on-line trwa do 31 maja 2022: link

Na łódzkiej Akademii Muzycznej studenci spotkają wykwalifikowaną kadrę wykładowców, odnajdą niepowtarzalną atmosferę studiowania i otwartość na kreatywność oraz niekonwencjonalne myślenie. Swoje pomysły i umiejętności zaprezentują w ramach cyklicznych Wieczorów tanecznych Kierunek -> Choreografia.

Jeśli kandydat na studia wyraża się tańcem, ruch to jego sposób na życie i nie kończą mu się pomysły na kompozycję ruchu, może wybrać studia na Akademii Muzycznej w Łodzi. To studia idealne dla tych, którzy mają doświadczenie zdobyte w szkole baletowej lub działają w zespole, formacji lub teatrze tańca.

Więcej szczegółowych informacji na stronie: link

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close