Instytut Choreografii i Technik Tańca prowadzi nabór na studia stacjonarne i niestacjonarne II stopnia na specjalności somatyka w tańcu i terapii.

Wersja do druku

Pobierz PDF

Udostępnij

Rekrutacja on-line trwa do 31 maja 2022: link

Te studia to propozycja dla ludzi, którzy interesują się świadomością ciała, ruchu, fizyczności, percepcji oraz wrażliwości w odniesieniu do fizyki i przestrzeni czasu.

Z najlepszymi specjalistami – naukowcami i praktykami studenci analizują ruch, pracują z ciałem, badają rytmy rozwojowe. Zdobywają narzędzia do somatyzacji, ucieleśnienia, ekonomii, organiki ruchu oraz zdolności jego obserwacji i korygowania. Korzystają z nowoczesnej infrastruktury, niepowtarzalnej atmosfery studiowania, rozwijają i prezentują swoje umiejętności w ramach cyklicznych wydarzeń.

W programie studiów można znaleźć też podstawy psychologiczne pracy z grupą, choreoterapii oraz metodologii pracy z dziećmi i osobami z niepełnosprawnościami.

Więcej informacji: link

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close