Instytut Choreografii i Technik Tańca ogłasza nabór na studia niestacjonarne I stopnia w specjalności taniec nowoczesny.

Wersja do druku

Pobierz PDF

Udostępnij

Rekrutacja on-line do 31 maja 2022: link

Jeśli kandydaci lubią się wypowiadać ruchem, taniec to ich życie, potrafią improwizować, tworzyć i współpracować, czują się swobodnie w takich gatunkach tanecznych jak hip-hop, street dance czy breakdance, mogą wybrać taniec nowoczesny i wkroczyć w progi Akademii Muzycznej w Łodzi.

Na tej Uczelni studenci spotkają kadrę dobrych pedagogów – badaczy i praktyków, którzy pomogą im zdobyć kwalifikacje, udoskonalić techniki tańca nowoczesnego i zadbają o karierę w przyszłości. Studentów czekają  tu niepowtarzalna atmosfera, otwartość na pomysły, a także nowoczesna infrastruktura. Swoje pomysły i umiejętności prezentują oni w ramach cyklicznych Wieczorów tańca Kierunek -> Choreografia.

Więcej informacji: link

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close