Ogólnokształcąca Szkoła Baletowa im. Feliksa Parnella w Łodzi zaprasza dzieci w wieku od 8 do 13 lat do udziału w konkursie tanecznym W kręgu tańca.

Wersja do druku

Pobierz PDF

Udostępnij

Jego celem jest umożliwienie prezentacji swojego talentu tanecznego dzieciom ze szkół oraz z placówek wychowania pozaszkolnego. W konkursie mogą zaprezentować się zarówno soliści, jak i duety czy zespoły taneczne.

Szkoła zaprasza do zaprezentowania się w technikach:
– taniec klasyczny;
– taniec współczesny;
– taniec jazzowy

Konkurs odbędzie się dnia 11 marca 2023 roku w siedzibie Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej im. Feliksa Parnella w Łodzi, na ul. Wrocławskiej 3/5.

Udział w konkursie jest nieodpłatny. Termin przyjmowania zgłoszeń to 17 lutego 2023 roku. W konkursie nie mogą brać udziału uczniowie ogólnokształcących szkół baletowych.
Szczegółowe informacje znajdują się w regulaminie konkursu na stronie https://www.gov.pl/osblodz/konkurs-taneczny-w-kregu-tanca

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close