Ogólnokształcąca Szkoła Baletowa im. F. Parnella w Łodzi zaprasza dzieci w wieku od 8 do 13 lat do udziału w konkursie tanecznym „W kręgu tańca”.

Wersja do druku

Pobierz PDF

Udostępnij

Jest to już II edycja konkursu – pierwsza cieszyła się dużym zainteresowaniem, organizatorzy mają więc nadzieję, że również teraz ugoszczą w szkole wielu utalentowanych młodych ludzi, którzy kochają taniec.

Celem konkursu jest umożliwienie prezentacji swojego talentu tanecznego dzieciom, które nie pobierają nauki w zawodzie tancerza. W konkursie mogą zaprezentować się zarówno soliści, jak i duety czy zespoły taneczne.

Prezentować można się w technikach:
– taniec klasyczny
– taniec współczesny
– taniec jazzowy

Konkurs odbędzie się dnia 20.01.2024 r. w siedzibie Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej im. Feliksa Parnella w Łodzi, na ul. Wrocławskiej 3/5

Termin przyjmowania zgłoszeń do Konkursu to 20.12.2023 r. Szczegółowe informacje znajdują się w regulaminie konkursu na stronie: https://www.gov.pl/web/osblodz/konkurs-taneczny-w-kregu-tanca—ii-edycja-2024

Udział w konkursie jest nieodpłatny.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close